Aside

Z czego korzysta i na czym bazuje biorezonans? Sprawdź koniecznie!

12 Nov

Biorezonans jest nową metodą leczenia w medycynie alternatywnej, która wykorzystuje do diagnostyki promoeniowanie elektromagnetyczne oraz drgania, które wytwarzają wszystkie żywe komórki organizmów. Metoda ta nie jest zbyt znana w Polsce, ale chętnie korzystają z niej pacjenci w Niemczech. istnieje jednak szpital w Warszawie, który stosuje leczenie tą metodą. Przy pomocy odpowiednich urządzeń lekarz może zdiagnozować pacjenta a tym samym dopasować optymalny sposób leczenia. Działanie tej metody bazuje na emitowanym przez każdy z żywych organizmów prądzie. Prąd taki wytwarza pewnego rodzaju pole magnetyczne o niewielkiej sile, jednak dzięki temu urządzenie do biorezonansu może ustalić czy pole magnetyczne emitowane przez organ jest prawidłowe. Co za tym idzie możemy ustalić czy narząd jest zdrowy czy został zaatakowany przez komórki chorobotwórcze. Urządzenie określa też jaki rodzaj wirusów, bakterii, pasożytów bądź grzybów znajduje się w organizmie.

Biorezonans prócz postawienia diagnozy umożliwia wyleczenie schorzenia przy skorzystaniu ze specjalnego sprzętu. Emituje on lub programuje w określonym programie terapeutycznym wymagane do wyleczenia wibracje elektromagnetyczne. W ten sposób możliwe jest wytworzenie pola magnetycznego, które wytłumi patogeny z zajętych przez nie komórek oraz wzmocni organizm. Za sprawą tego zwiększymy własną odporność organizmu i ustrzeżemy się przed częsty chorowaniem. Urządzenie do biorezonansu przywróci komórkom prawidłowe drganie, co pozwoli na jego sprawne funkcjonowanie. Leczenie jest bezbolesne i bezinwazyjne więc można je stosować u dzieci i niemowląt. Każdą kurację dobiera się do indywidualnego przypadku chorobowego. Terapia składa się zwykle z jednego lub kilku zabiegów. Korzystając z tej metody leczenia możemy przestać przyjmować środki farmakologiczne.

Z racji tego, że możliwe jest wyeliminowanie bądź całkowite zaprzestanie przyjmowania leków w trakcie leczenia farmakologicznego, firmy farmaceutyczne zaczęły sprzeciwiać się tej metodzie i podważać jej przydatność i skuteczność. Skuteczność tej metody leczenia jest duża, jednak nie w każdym przypadku przyniesie spodziewane rezultaty. Często korzystają z niej osoby nieuleczalnie chore, w których przypadku leczenia przyjmowanie środków farmakologicznych zawiodło. Jak każda nowa metoda leczenia i ta znalazła zwolenników i przeciwników. Zazwyczaj krytyczne stanowisko wobec niej przyjmują te osoby, które nie posiadają zbyt wielkiej wiedzy w tym temacie. Omawiana metoda jest tańsza w stosunku do laboratoryjnej. Dzięki niemu możemy pozbyć się trudnych do wyleczenia bądź odpornych na leki bakterii chorobotwórczych. Omawiana metoda jest pomocna w leczeniu: astmy, atopowego zapalenia skóry, kataru siennego, alergii, boreliozy i chorób odkleszczowych oraz chorób pasożytniczych, wirusowych i bakteryjnych. Generalnie nie ma przeciwwskazań do korzystania z tej metody leczenia, nie można jej stosować jedynie w przypadku osób, które posiadają rozrusznik serca, implanty elektroniczne lub są w ciąży.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: