Aside

Korzystając z leczenia biorezonansowego nie musisz się o nic martwić!

12 Nov

W dzisiejszym świecie zaczyna panować moda na korzystanie z metod leczenia niekonwencjonalnymi sposobami. pasożyty badanie Taką metodą leczenia jest np. biorezonans. Jest to metoda, której podstawą leczenia jest bazowanie na naturalnym promieniowaniu elektromagnetycznym oraz drganiach, które wytwarzają wszystkie żywe organizmy. Poprzez drgania wytwarzają one pola magnetyczne o niewielkiej sile, które stają się podstawą do zdiagnozowania i leczenia pacjenta. Omawiana metoda jest szczególnie popularna i powszechnie stosowana za granicą, zwłaszcza w Niemczech. U nas dobiera zaczyna się o niej słyszeć. Za sprawą urządzenia, które przeznaczone jest do wykonywania zabiegów i bazuje na emitowanym przez dany organ polu magnetycznym możliwe jest ustalenie czy narząd funkcjonuje prawidłowo. To dostarczy informacji czy organ jest zdrowy czy nie. Za sprawą tego urządzenia można ustalić jakie komórki chorobotwórcze zaatakowały nasz organizm. Czy są to np. wirusy, bakterie, grzyby czy pasożyty.

Urządzenia biorezonansowe oprócz tego, że potrafią zdiagnozować jaki rodzaj choroby nas zaatakował to dodatkowo pomagają w leczeniu. Urządzenia, z których korzystają medycy mogą generować oraz zaprogramować w programie terapeutycznym określone wibracje elektromagnetyczne. Następnie dzięki wytworzonemu polu drgań możliwe jest wytłumienie nieprawidłowego oddziaływania komórek oraz wzmocnienie działania tych właściwych. To z kolei zapewnia wytwarzanie większej odporności i opieranie się organizmu innym chorobom. Całościowa terapia gwarantuje przywrócenie właściwej pracy zarażonych komórek poprzez przywrócenie im prawidłowych drgań. Biorezonans jest bezbolesny i bezinwazyjny i bardzo często stosuje się go w przypadku chorób, które wykluczają leczenie farmakologiczne. Każda terapia dobierana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta i zazwyczaj wymaga pojawienie się w gabinecie kilka razy. W przypadku tej metody możliwe jest wyleczenie organizmu przy całkowitym wyeliminowaniu leków farmakologicznych.

To z kolei jest przyczyną bojkotowania metody leczenia alternatywnego przez firmy farmaceutyczne, ponieważ biorezonans zapewnia wyleczenie pacjenta bez obowiązku przyjmowania lekarstw. Oczywiście metoda ta nie jest skuteczna w przypadku każdego schorzenia, ale często zdarza się tak, że pomaga w leczeniu chorób nieuleczalnych, w których metoda farmakologiczna zawiodła. Jak każda nowość, metoda leczenia niekonwencjonalnego posiada zwolenników i przeciwników, których krytyka bierze się głównie z niewiedzy w tym temacie. Jest dużo tańsza niż laboratoryjna i wielokrotnie pomaga w usunięciu z organizmu bakterii lub wirusów, które są bardzo trudne do wyleczenia lub lekoodporne. Biorezonansem można leczyć: astmę, atopowe zapalenie skóry, katar sienny, alergię, boreliozę i inne choroby przenoszone przez kleszcze jak również choroby pasożytnicze, grzybicze, wirusowe lub bakteryjne. Z takiego leczenia nie mogą korzystać ludzie, którzy mają rozrusznik serca, implanty elektroniczne lub spodziewają się dziecka.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: