Aside

Indywidualny dobór kuracji? Tylko w przypadku biorezonansu!

12 Nov

Metody leczenia niekonwencjonalnego stały się dobrą alternatywą dla tradycyjnych metod leczenia. Taką alternatywną metodą leczenia schorzeń może być m. in. biorezonans. Metoda ta bazuje na naturalnym promieniowaniu elektromagnetycznym i drganiach wytwarzanych przez wszystkie żyjące na świecie istoty żywe. Za sprawą tych drgań powstają pola magnetyczne o niewielkiej sile, które stają się bazą do diagnozowania i leczenia chorób w przypadku tej metody alternatywnej. Ta metoda leczenia nie jest jeszcze zbyt znana w Polsce, można jednak znaleźć miejsca, w których takie terapie się wykonuje. Inaczej wygląda sytuacja w Niemczech, tam biorezonans jest bardzo popularny i powszechnie znany. Stosowne urządzenia korzystają z emitowanego pola magnetycznego i określają rodzaj choroby lub patogenu, który zaatakował organizm. Zagwarantuje to również dostarczenie informacji na temat tego czy narząd prawuje prawidłowo czy nie. Metoda zapewnia też rozpoznanie komórek chorobotwórczych odpowiedzialnych za problemy zdrowotne (grzyby, pasożyty, wirusy, bakterie).

Biorezonans prócz postawienia diagnozy umożliwia wyleczenie schorzenia przy skorzystaniu ze specjalnego sprzętu. Emituje on lub programuje w określonym programie terapeutycznym wymagane do wyleczenia wibracje elektromagnetyczne. W ten sposób możliwe jest wytworzenie pola magnetycznego, które wytłumi patogeny z zajętych przez nie komórek i wzmocni organizm. Za sprawą tego zwiększymy własną odporność organizmu i ustrzeżemy się przed częsty chorowaniem. Urządzenie do biorezonansu przywróci też odpowiednie drganie, tak by narząd mógł odpowiednio funkcjonować. Leczenie można stosować u dzieci i niemowląt, ponieważ jest absolutnie bezbolesne i bezinwazyjne. Kuracja jest każdorazowo dobierana do indywidualnego przypadku. Z kolei leczenie składa się z jednego bądź kilku zabiegów. W przypadku korzystania z tej metody leczenia możemy zaprzestać przyjmowania leków farmakologicznych.

Omawianą metodą możemy wyleczyć: alergię, katar sienny, astmę, pasożyty, atopowe zapalenie skory, boreliozę i inne choroby odkleszczowe oraz choroby grzybicze, wirusowe i bakteryjne. Biorezonans można stosować także w przypadku leczenia dzieci oraz niemowląt. Przeciwwskazaniem do korzystania z tej metody leczenia jest posiadanie rozrusznika serca, implantów elektronicznych lub ciąża. W każdym innym przypadku możliwa jest pomoc ze strony lekarza, nawet w przypadku leczenia pacjenta, u którego stosowanie medycyny farmakologicznej nie przynosi rezultatów. Z tego względu, że medycyna umożliwia skuteczne leczenie bez użycia leków, sprzeciwiają się tej metodzie koncerny farmaceutyczne. Oczywiście i ta metoda, tak samo jak inne, nie jest skuteczna w każdym rodzaju chorób. Ponadto biorezonans spotyka się z krytyką osób, które nie posiadają wiedzy na temat podstaw tej terapii. Co więcej omawiana metoda leczenia jest tańsza niż laboratoryjna. Dzięki tej metodzie możemy usunąć z organizmu trudne do wyleczenia lub lekoodporne wirusy i bakterie.

Przeczytaj też na BRM Med Biorezonans Warszawa

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: