Aside

Co to jest biorezonans i kto powinien z niego skorzystać? Sprawdź!

12 Nov

Coraz częściej w dzisiejszym świecie słyszy się o metodach leczenia sposobami niekonwencjonalnymi. Taką metodą leczenia jest np. biorezonans. Ta metoda leczenia korzysta z naturalnego promieniowania elektromagnetycznego oraz drgań wytwarzanych przez żywe organizmy. Poprzez drgania wytwarzają one pola magnetyczne o niewielkiej sile, które stają się podstawą do zdiagnozowania i leczenia pacjenta. Omawiana metoda jest szczególnie popularna i powszechnie stosowana za granicą, zwłaszcza w Niemczech. U nas ta metoda nie jest jeszcze tak znana. Urządzenie stosowane do leczenia bazuje na emitowanym przez organizm polu magnetycznym i z jego pomocą pomaga stwierdzić czy emitowane przez określony organ pole magnetyczne jest prawidłowe. To dostarczy informacji czy organ jest zdrowy czy nie. Urządzenie to pozwala na ustalenie, które z rodzajów komórek chorobotwórczych zaatakowały nasz organizm. Czy są to np. wirusy, bakterie, grzyby bądź pasożyty.

Zobacz więcej candida

Ponadto oprócz tego, że biorezonans umożliwia zdiagnozowanie problemu zdrowotnego gwarantuje też jego wyleczenie. Urządzenie przeznaczone do leczenia może wytworzyć oraz zaprogramować w programie terapeutycznym określone wibracje elektromagnetyczne. Pozwoli to na wytworzenie pola magnetycznego, które wytłumi komórki chorobotwórcze a także wzmocni nasz organizm. Za sprawą tego poprawimy odporność organizmu i sprawimy, że będziemy mniej chorować. Urządzenie to przywróci również komórkom właściwe drgania, żeby mogły sprawnie funkcjonować. Nie ma jakichkolwiek bądź przeciwwskazań by terapia była stosowana u dzieci i niemowląt, z racji tego, że jest bezbolesna i bezinwazyjna. Każde leczenie jest dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta i zwykle składa się z jednego lub paru zabiegów. Dzięki korzystaniu z tej metody leczenia możemy uniknąć przyjmowania leków farmakologicznych.

W związku z tym, że pacjenci mają możliwość ograniczenia lub zaprzestania przyjmowania lekarstw, firmy farmaceutyczne postanowiły zbojkotować skuteczność i przydatność tego rodzaju medycyny alternatywnej. Leczenie biorezonansowe bardzo często przynosi poprawę zdrowia leczonych pacjentów, jednak nie jest tak za każdym razem. Zdarza się tak, że w niektórych przypadkach nie przynosi efektów, niejednokrotnie jednak pomaga w przypadkach chorób nieuleczalnych, zwłaszcza tam gdzie medycyna farmakologiczna zawiodła. Jest to tańsza metoda leczenia w porównaniu do laboratoryjnej i posiada zwolenników oraz przeciwników, których krytyka jest spowodowana niedostateczną wiedzą w tym temacie. Biorezonans stosuje się w przypadku leczenia np. astmy, alergii, kataru siennego, atopowego zapalenia skóry, boreliozy i innych chorób przenoszonych przez kleszcze, chorób pasożytniczych, bakteryjnych oraz wirusowych. Przeciwwskazaniami do korzystania z tej metody leczenia jest posiadanie rozrusznika serca, implantów elektronicznych a także ciąża.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: