Aside

Biorezonans – korzystanie z wytwarzanych przez komórki drgań

12 Nov

W dzisiejszym świecie zaczyna panować moda na korzystanie z metod leczenia niekonwencjonalnymi sposobami. Do obszaru medycyny alternatywnej zaliczyć można np. biorezonans. Ta metoda leczenia korzysta z naturalnego promieniowania elektromagnetycznego oraz drgań wytwarzanych przez żywe organizmy. Poprzez drgania wytwarzają one pola magnetyczne o niewielkiej sile, które stają się podstawą do zdiagnozowania i leczenia pacjenta. Omawiana metoda jest szczególnie popularna i powszechnie stosowana za granicą, zwłaszcza w Niemczech. U nas ta metoda nie jest jeszcze tak znana. Urządzenie stosowane do leczenia bazuje na emitowanym przez organizm polu magnetycznym i z jego pomocą pomaga określić czy emitowane przez określony organ pole magnetyczne jest prawidłowe. To dostarczy informacji czy organ jest zdrowy czy nie. Urządzenie to pozwala na ustalenie, które z rodzajów komórek chorobotwórczych zaatakowały nasz organizm. Czy są to np. wirusy, bakterie, grzyby czy pasożyty.

Zobacz więcej www.biorezonans-warszawa.pl

Biorezonans prócz postawienia diagnozy umożliwia wyleczenie schorzenia przy skorzystaniu ze specjalnego sprzętu. Emituje on lub programuje w danym programie terapeutycznym wymagane do wyleczenia wibracje elektromagnetyczne. W ten sposób możliwe jest wytworzenie pola magnetycznego, które wytłumi patogeny z zajętych przez nie komórek oraz wzmocni organizm. Za sprawą tego zwiększymy własną odporność organizmu i ustrzeżemy się przed częsty chorowaniem. Urządzenie do biorezonansu przywróci komórkom prawidłowe drganie, co zezwoli na jego sprawne funkcjonowanie. Leczenie można stosować u dzieci i niemowląt, ponieważ jest absolutnie bezbolesne i bezinwazyjne. Terapia jest każdorazowo dobierana do indywidualnego przypadku. Z kolei leczenie składa się z jednego bądź kilku zabiegów. W przypadku korzystania z tej metody leczenia możemy zaprzestać przyjmowania medykamentów farmakologicznych.

Omawianą metodą możemy wyleczyć: alergię, katar sienny, astmę, pasożyty, atopowe zapalenie skory, boreliozę i inne choroby odkleszczowe oraz choroby grzybicze, wirusowe i bakteryjne. Z metody tej mogą korzystać także niemowlęta i dzieci. Z tej metody leczenia nie mogą korzystać osoby, które mają rozrusznik serca, implant elektroniczny oraz spodziewają się dziecka. We wszystkich innych przypadkach lekarz może pomóc pacjentowi, nawet takiemu, w przypadku leczenia, którego medycyna farmakologiczna zawodzi. Właśnie z tego względu, że można wyleczyć pacjenta bez użycia leków sprzeciwiają się tej metodzie firmy farmaceutyczne. Niestety ta metoda leczenia nie jest skuteczna w przypadku wszystkich typów chorób. Ponadto biorezonans spotyka się z krytyką osób, które nie mają wiedzy na temat podstaw tej terapii. Dosyć dużym atutem przemawiającym na korzyść omawianej metody jest to, że jest ona dużo tańsza od laboratoryjnej. Oprócz tego dzięki takiej terapii mamy możliwość usunięcia trudnych do wyleczenia lub lekoodpornych wirusów z naszego organizmu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: