Aside

Biorezonans – bezbolesna i bezinwazyjna metoda leczenia

12 Nov

Biorezonans jest nową metodą leczenia w medycynie alternatywnej, która wykorzystuje do diagnostyki promoeniowanie elektromagnetyczne a także drgania, które wytwarzają wszystkie żywe komórki organizmów. Metoda ta nie jest zbyt znana w Polsce, ale chętnie korzystają z niej pacjenci w Niemczech. Istnieje jednak w Warszawie miejsce gdzie takie zabiegi się wykonuje. Poprzez zastosowanie odpowiednich urządzeń możliwe jest zdiagnozowanie pacjenta oraz zastosowanie wobec niego stosownego leczenia. Działanie tej metody bazuje na emitowanym przez każdy z żywych organizmów prądzie. Prąd taki wytwarza pewnego rodzaju pole magnetyczne o niewielkiej sile, jednak dzięki temu urządzenie do biorezonansu może stwierdzić czy pole magnetyczne emitowane przez organ jest prawidłowe. Zezwoli to na ustalenie czy organ jest zdrowy czy zaatakowały go komórki chorobotwórcze. Urządzenie określa też jaki rodzaj wirusów, bakterii, pasożytów bądź grzybów znajduje się w organizmie.

Prócz tego, że omawiana metoda pozwala na diagnozowanie zaistniałego problemu umożliwia też jego wyeliminowanie poprzez zastosowanie odpowiedniego leczenia. Urządzenie przeznaczone do leczenia może wytworzyć i zaprogramować w programie terapeutycznym określone wibracje elektromagnetyczne. Pozwoli to na wytworzenie pola magnetycznego, które wytłumi komórki chorobotwórcze a także wzmocni nasz organizm. Za sprawą tego nasz organizm zwiększy wytrzymałość i rozpocznie walkę z chorobą. Urządzenie to przywróci również komórkom właściwe drgania, żeby mogły sprawnie funkcjonować. Nie ma żadnych przeciwwskazań by terapia była stosowana u dzieci i niemowląt, z racji tego, że jest bezbolesna i bezinwazyjna. Każde leczenie jest dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta i zwykle składa się z jednego lub kilku zabiegów. Dzięki korzystaniu z tej metody leczenia możemy uniknąć przyjmowania leków farmakologicznych.

Omawianą metodą możemy wyleczyć: alergię, katar sienny, astmę, pasożyty, atopowe zapalenie skory, boreliozę i inne choroby odkleszczowe oraz choroby grzybicze, wirusowe i bakteryjne. Biorezonans można stosować także w przypadku leczenia dzieci i niemowląt. Z tej metody leczenia nie mogą korzystać osoby, które posiadają rozrusznik serca, implant elektroniczny oraz spodziewają się dziecka. We wszystkich pozostałych przypadkach lekarz może pomóc pacjentowi, nawet takiemu, w przypadku leczenia, którego medycyna farmakologiczna zawodzi. Z tego względu, że medycyna umożliwia efektywne leczenie bez użycia leków, sprzeciwiają się tej metodzie koncerny farmaceutyczne. Oczywiście i ta metoda, tak samo jak inne, nie jest skuteczna w każdym rodzaju chorób. Ponadto biorezonans spotyka się z krytyką osób, które nie posiadają wiedzy na temat podstaw tej terapii. Dość dużym atutem przemawiającym na korzyść omawianej metody jest to, że jest ona dużo tańsza od laboratoryjnej. Oprócz tego dzięki takiej terapii mamy możliwość usunięcia trudnych do wyleczenia lub lekoodpornych wirusów z naszego organizmu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: